Elmas Doğal Kaynak Suyunun kaynağı, Bursa İli Kestel ilçesi Derekızık Köyü Sınırları içerisinde Uludağ Eteğinde bulunmaktadır. Yüz yıldır bilinen kaynağımız, büyük bir ayrıcalık ve avantaj olduğunu düşündüğümüz şekliyle fabrika sınırlarımız içinde doğmaktadır, yani kaynakla fabrika arasında mesafe olmadığından herhangi bir yolla taşıma da söz konusu değildir. Tamamen doğal el değmeden kaynaktan alınmakta ve şişelenmektedir.

Elmas Su pazardaki sular içerisinde magnezyum ve kalsiyum oranı en yüksek sulardan biridir. Kalsiyumun kemik ve dişlerin büyümesinde ve dayanıklılığında önemli etkileri vardır. Magnezyum, vücudumuzdaki protein oluşumunu desteklediği gibi gıdaların enerjiye dönüşümüne de yardımcı olur. Elmas Su el değmeden tam otomatik makinelerle ve tamamen hijyenik koşullarda şişelenir.

Kaynak Suyu, jeolojik koşulları uygun jeolojik birimlerin içinde doğal olarak oluşan, bir veya daha fazla çıkış noktasından yeryüzüne kendiliğinden çıkan veya teknik usullerle çıkartılan ve Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı insani Tüketim Amaçlı Sular Hakkındaki Yönetmelikte izin verilenler dışında her hangi bir işleme tabi tutulmaksızın nitelikleri tanımlı, etiketleme gerekliliklerini karşılayan ve satış amacı ile ambalajlanarak piyasaya arz edilen yer altı sularıdır.